FOTO PLASTYKA KOLOR

Zdjęcia Ślubne

Jest to nasza specjalność, oferujemy najwyższą jakość usług w tym zakresie (również videofilmowanie). Zdjęcia wykonywane są w profesjonalnie wyposażonym studiu fotograficznym, co pozwala na puszczenie wodzy fantazji... W atrakcyjnej cenie oferujemy państwu zdjęcia ślubne studyjne, w plenerze, reportaże ślubne itp... Jeśli interesuje państwa wysoka jakość w atrakcyjnej cenie, oraz pamiątka na całe życie to zapraszamy do odwiedzenia naszego studia w celu obejrzenia przykładowych zdjęć ślubnych. Należy pamiętać, że zamówienia należy składać dużo wcześniej przed ślubem, osoby którym zależy na usługach świadczonych przez naszą firmę rezerwują terminy nawet rok przed Ślubem! Zamówień nie przyjmujemy telefonicznie, zapraszamy do naszego studia. Na spotkanie można umówić się również telefonicznie.

Zdjęcia Dokumentowe

Oferujemy Państwu możliwość wykonania zdjęć do dokumentów, również w technice cyfrowej, istnieje możliwość nagrania zdjęć na płytę CD. Wykonujemy również zdjęcia biometryczne do dokumentów Polskich jak i Niemieckich oraz do dokumentów obowiązujących w innych krajach zgodnie z wytycznymi Urzędów. M.in. wykonujemy zdjęcia do dokumentów takich jak:

Zdjęcia Amatorskie

Należy pamiętać, że drukowanie zdjęć w domowych warunkach jest kosztowne, jakość zdjęć jest niska, a trwałość i odporność na wodę czy światło praktycznie zerowa. Przechowywanie zdjęć na płytach CD czy DVD jest niebezpieczne ponieważ płyta może ulec uszkodzeniu, zarysowaniu czy też innym mechanicznym uszkodzeniom, dlatego doskonałym sposobem na zatrzymanie chwil, które już napewno nie wrócą jest kopiowanie zdjęć cyfrowych w profesjonalnym laboratorium fotograficznym. Nasza firma oferuję państwu możliwość wykonania usługi kopiowania zdjęć cyfrowych na urządzeniach najwyższej jakości, oraz na profesjonalnych papierach fotograficznych. Mamy najniższe ceny zdjęć cyfrowych w najwyższej jakości. Im więcej kopiujesz zdjęć - tym mniej płacisz. Istnieje możliwość negocjacji ceny zdjęć... przy określonych ilościach.

Wykonujemy zdjęcia z tradycyjnych filmów foto, płyt CD, CD-RW, każdego rodzaju płyt DVD, PenDrive, dyskietek 3,5', aparatów cyfrowych, wszystkich typów kart pamięci.

Dostępne formaty zdjęć cyfrowych i analogowych (tradycyjnych z filmów foto): 9x13, 10x15, 13x18, 15x20, 15x21, 18x24, 20x30, 30x40 itd...

Nagrywanie zdjęć na płyty CD oraz DVD w promocyjnych cenach.

Rób zdjęcia by uchwycić to co ważne...

Pozostałe Usługi Foto

Wykonujemy również m.in. zdjęcia:

RENOWACJA STARYCH ZDJĘĆ ORAZ REPRODUKCJE czyli zdjęcie ze zdjęcia. Jeśli posiadają państwo stare zdjęcia, uszkodzone, do których nie ma już negatywów to zapraszamy do skorzystania z usługi renowacji starych fotografii lub też do wykonania reprodukcji. Możliwość wykonania praktycznie każdego formatu zdjęcia.

WYSTAWĘ ZDJĘĆ MOŻNA OBEJRZEĆ W ZAKŁADZIE, również przykładowe zdjęcia po i przed renowacją.

Facebook