FOTO PLASTYKA KOLOR

Usługi Video - Filmowanie FullHD

Wszystkie filmy są realizowane profesjonalną kamerą cyfrową FullHD 1080p. Montaż odbywa się na profesjonalnych systemach montażowych renomowanych firm. Filmy nagrywamy na płyty DVD, BluRay oraz Pendrive. Realizujemy filmy ze wszystkich imprez, uroczystości i wydarzeń gdzie nas tylko zaproszą. Specjalizacją naszej firmy są reportaże ze Ślubów i Wesel, Komunie, Plenery i Teledyski Ślubne. Również zajmujemy się obsługą foto-video imprez masowych (koncerty itp.). Przykłady realizowanych filmów można obejrzeć w naszym studiu.

Każda płyta posiada indywidualnie przygotowywany nadruk i okładkę. Płyty są lakierowane. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą druku na płytach CD/DVD.

Jeśli posiadają państwo filmy na kasetach VHS, miniDV i innych i chcieliby państwo aby film znalazł się na płycie DVD to zapraszamy do skorzystania z naszej usługi przegrywania filmów.

Każdy film posiada indywidualny authoring płyty, czyli każdy film ma swoje niepowtarzalne interaktywne menu.

Zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wykonania usługi przegrania filmu czy wykonania nadruku na płytach w przypadku podejrzenia o naruszeniu praw autorskich przez osobę zlecającą wykonanie usługi.

Facebook